Naga MarketsNotowania eurojena przez ostatni miesiąc notuje głównie spadki. Analitycy Citi są jednak przekonani, że to dopiero początek deprecjacji, sugerując osunięcie pary walutowej w kierunku 114.60 – poziomy ostatni raz obserwowane były w listopadzie zeszłego roku.


Sprzedaż na wybiciu lutowych minimów – short od 117.80

W rekomendacji Citi czytamy, że okazją wejścia w krótką pozycję ma być pokonanie lutowych dołków pod 117.80 (i jednocześnie ich re-test od drugiej strony). Celem pozycji ma być 114.60, poziom SL znajduje się natomiast na 119.10:

EUR/JPY D1

Jak widzimy, w trakcie dzisiejszej sesji cena od spodu testuje również 50% zniesienia aprecjacji z zeszłego roku oraz średnią ruchomą 200SMA.

Czy da się zarabiać tylko na podstawie rekomendacji bankowych? Sprawdź to odbierając darmowy Big Bank Report!

Dolar traci w poniedziałek – o tym się dzisiaj mówiło

Na notowaniach większości majorsów widzimy korektę spadkową dolara amerykańskiego. Tendencja podażowa powinna powrócić jednak jeszcze w tym tygodniu. Poniżej zestawienie najważniejszych informacji sesji:

We wtorek kalendarz makro ożyje – sesja 11 kwietnia

Po praktycznie pustym kalendarzu poniedziałkowym, jutro inwestorzy handlujący pod dane będą mieli więcej okazji do zarobków. W godzinach przedpołudniowych interesują nas przede wszystkim wyniki inflacji konsumenckiej w UK i niemieckiego sondażu ZEW badającego nastroje ekonomiczne.

Źródło: pl.investing.com

W godzinach popołudniowych natomiast czekają nas dane inflacyjne z Polski i raport JOLT badający sytuację na amerykańskim rynku pracy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here