Naga Markets20-letni inwestor popełnił samobójstwo, po zobaczeniu bilansu na poziomie -700 tysięcy dolarówW obecnej sytuacji giełda zdecydowanie nie jest miejscem dla amatorów. Analityk Sullimar Capital Bill Brewster udowodnił to w przejmującym wątku na swoim Twitterze, w którym podzielił się tragicznym losem członka swojej rodziny, który rozpoczął swoją przygodę z inwestowanie.

  • Analityk zwraca uwagę na niebezpieczeństwa związane z inwestycjami prowadzonymi przez bardzo młode i niedoświadczone osoby.
  • Młody mężczyzna popełnił samobójstwo, po tym jak aplikacja poinformowała go o ponad 700 tysiącach długu.
  • Przedstawiciel Robinhood przekazał rodzinie zmarłego kondolencje.

Tragiczna historia opowiedziana przez Billa Brewstera

To nadal jest naprawdę świeże, a ja mam więcej pytań niż odpowiedzi. Ale jest to bardzo ważne i kłóci się z tym, o czym tu mówię. Miejmy nadzieję, że tragedia mojej rodziny może pomóc innej rodzinie uniknąć tragedii.

Mój kuzyn był zainteresowany inwestowaniem. Otworzył konto w Robinhood. I wydawało się, że czerpie radość z rynków. Jak wielu z nas interesowały go opcje. Sądził, że na swoim koncie wybrał opcję “bez marży”. – rozpoczął Brewster.

– Więc, zaczął kupować i sprzedawać opcje. W zeszłym tygodniu szybko się posunął do przodu, a na jego koncie pojawiła się informacja o 700 tysiącach dolarów długu. Jak 20-latek bez dochodów ma dostęp do tego rodzaju dźwigni finansowej/ekspozycji?!

Zobacz również: Bank Pekao udostępnia usługę Qlips. Kurs nadal w układzie bocznym

Stres emocjonalny związany z ekspozycją sprawił, że odebrał sobie życie. Nie czuję się dobrze dzieląc się tym, ale też nie czuję się dobrze trzymając to z dala od świata.

Dlaczego? Bo ostatnio żartuję o tym, jak bardzo kocham DDTG. Śmiałem się z memów o Robinhood. – kontynuuje analityk.

– Ale taka jest prawda. I PROSZĘ ZWRÓCIĆ NA TO UWAGĘ, JEŚLI JESTEŚCIE MŁODZI.

Rynki są teraz szalone. To nie jest czas dla amatorów. – ostrzega Bill Brewster.

Zabił się z powodu nierozliczonego salda?

Alex Kearns, który miał zaledwie 20 lat, zostawił notatkę, którą w środę opublikował Forbes: „Jak to się stało, że 20-latek, który nie miał żadnego dochodu, był w stanie uzyskać dostęp do dźwigni finansowej wartej prawie milion dolarów?”

Saldo zaznaczone na czerwono, jak wyjaśnił Forbes, nie musiało wcale reprezentować niezabezpieczonego zadłużenia, ale raczej tymczasowe saldo do czasu rozliczenia transakcji.

Śmierć ta służy jako przypomnienie, że handel akcjami może mieć niszczycielskie konsekwencje w życiu codziennym

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here