Naga MarketsPrzegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem STO, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


Jak to zwykle w poniedziałki bywa, kalendarz makroekonomiczny wyglądał niezwykle spokojnie. Właściwie to brakło jakichkolwiek publikacji, które wywołały większą zmienność podczas poniedziałkowej sesji. Największą zmienność spośród głównych par walutowych obserwowaliśmy dziś na parze NZDUSD a najmniejszą na USDJPY.

Te artykuły również Cię zainteresują
Źródło: http://finviz.com

Spoglądając na notowania NZDUSD zauważymy, że rynek pokonał dziś linię szyi pro-sapdkowej formacji głowy z ramionami otwierając tym samym drogę do dalszych spadków. Jeżeli zatem tendencja ta będzie kontynuowana, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii tendencji wzrostowej.

By wykorzystać analizę, już teraz sprawdź ofertę STO!

NZDUSD H4

W przypadku USDJPY zauważymy natomiast, że rynek od piątku oscyluje w okolicy lokalnego oporu. Jeżeli poziom ten zostałby pokonany, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice poziomu 111.70.

USDJPY H1

Na uwagę zasługuje również obecna sytuacja na rynku złota. Kurs od piątku porusza się w wąskiej konsolidacji. Biorąc pod uwagę, że jest to forma korekty czasu względem wcześniejszych, dynamicznych spadków, bardziej prawdopodobne wydaje się wybicie dołem i kontynuacja spadków. Jeżeli tak się stanie, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 1245.00.

GOLD H1

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – Dow Jones na rekordowych szczytach 9 sesję z rzędu
Następny artykułPopołudniowy komentarz walutowy – Wakacyjne podrygi byków
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here