Naga Markets


Przegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem STO, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


Poniedziałkowa sesja pod względem istotnych danych makroekonomicznych przebiegała niezwykle spokojnie. Jedyną publikacją, na którą należało zwrócić uwagę był raport National Association of Realtors dostarczający informacji o liczbie zawartych lecz jeszcze nie sfinalizowanych umów sprzedaży istniejących domów i mieszkań w Stanach Zjednoczonych. Jak już wcześniej informował Adam Rak, w marcu dynamika wskaźnika spadła do poziomu 0,4% wobec prognoz 0,6% m/m. Negatywny wydźwięk dzisiejszych danych podkreśla również rewizja poprzedniego odczytu – do 2,8%.

Spoglądając na zmienność do godz. 17:10 zauważymy, że dolar amerykański pozostawał jedną z najsilniejszych walut grupy G8. Jego niewielką deprecjację obserwowaliśmy jedynie w stosunku do dolara kanadyjskiego.

Źródło: finviz.com

GBPUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej GBPUSD zauważymy, że kurs znajduje się obecnie w okolicy bardzo ważnej konfluencji wsparć: horyzontalnego poziomu oraz linii trendu wzrostowego. Trwałe pokonanie bądź odrzucenie tej strefy mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

Odbieraj codzienne sygnały handlowe przez SMS, nigdy nie przegapisz kolejnej korekty cen lub trendu!

GBPUSD Daily

GOLD

Zdecydowanie pro-spadkowo wygląda za to obecna sytuacja na notowaniach złota, gdzie na skutek piątkowych wzrostów doszło do re-testu ostatnio pokonanego, lokalnego wsparcia. Tamteż w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja podażowa i jeżeli tylko spadki bedą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania dolnego ograniczenia trwającej od początku roku konsolidacji.

GOLD Daily

O tym się dziś mówiło:


STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOkazja do długich pozycji na GBPUSD
Następny artykułGiełda Coinbase “wycenia się” na 8 miliardów dolarów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here