Naga MarketsPrzegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem STO, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


Jak to zwykle w poniedziałki bywa, dzień na fx był stosunkowo spokojny żeby nie powiedzieć nudny. W ciągu całej poniedziałkowej sesji nie poznaliśmy bowiem żadnych istotnych danych makroekonomicznych, które mogłyby wpłynąć na nieco większą zmienność na rynkach.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURUSD

Na skutek dzisiejszych wzrostów kurs eurodolara pokonał linię tendencji wzrostowej i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 1.1840 bądź nawet 1.1885.

EURUSD H1

GBPUSD

Na skutek trwających niemal od początku sesji wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego oporu będącego górnym ograniczeniem konsolidacji. Jeżeli poziom ten zostanie pokonany, spodziewać moglibyśmy się realizacji mojego weekendowego scenariusza i re-testu poziomu 1.2960 będącego dolnym ograniczeniem wcześniejszej konsolidacji.

Jeżeli jednak obecnie testowany opór po raz kolejny powstrzyma kupujących, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

By wykorzystać analizę, już teraz sprawdź ofertę Brokera STO, który oferuje swoim klientom darmowy VPS

GBPUSD H1

USDCHF

Na skutek trwających od piątku wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego oporu, gdzie dziś pojawiła się silna reakcja podażowa. Biorąc pod uwagę, że kurs od dłuższego czasu porusza się w trendzie horyzontalnym a obecnie po raz drugi z rzędu testujemy dolne ograniczenie boxu, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się wybicie dołem i ewentualna kontynuacja spadków nawet w okolice poziomu 0.9450.

USDCHF H4

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZDUSD – kolejny cel na opór przy 0.7393?
Następny artykułAUDCAD – odbicie od dolnego ograniczenia kanału
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here