Naga MarketsEURUSD

Zgodnie z moją weekendową analizą, w dniu dzisiejszym, w niebieskiej strefie wsparcia pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli wzrosty będą kontynuowane i rynek pokona ubiegłotygodniowe maksima, wówczas spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 1.0685.

EURUSD H4
EURUSD H4

GBPUSD

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia dynamicznych spadków rynek pokonał dziś grudniowe minima w okolicy poziomu 1.2200.

Te artykuły również Cię zainteresują
GBPUSD M30
GBPUSD M30

W efekcie tych spadków dotarliśmy dziś w okolice niezwykle istotnego wsparcia 1.2125, którego pokonanie bądź odrzucenie mogłoby definiować ruch w ciągu tego tygodnia.

Sprawdź jak dobre mogą być warunki u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

GBPUSD Daily
GBPUSD Daily

GOLD

Rynek złota na skutek dzisiejszych wzrostów ponownie znalazł się w okolicy ubiegłotygodniowych maksimów.

GOLD H1
GOLD H1

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, ze potencjalne wzrosty mogłyby być kontynuowane w okolice strefy wsparcia pomiędzy poziomami 1194 – 1200.

GOLD Daily
GOLD Daily

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEURGBP – testuje opór w rejonie 0.8690 – 0.8700
Następny artykułStyczniowe webinary z Windsor Brokers i Comparic
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here