Naga MarketsMiło nam poinformować, iż w Comparic.pl zagościł nowy broker (STO), który ceniąc sobie klientów z Polski, postanowił szerzej wkroczyć na nasz rodzimy rynek. Jest to oficjalnie nowy partner codziennych przeglądów rynku i wszystkie analizy, które od tej pory pojawiać się będą w artykułach tworzone będą właśnie na jego platformie transakcyjnej. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


EURUSD

Na skutek nocnych wzrostów rynek dotarł w okolice poziomu 1.0712 (istotny opór z punktu widzenia interwału H4), gdzie z samego rana pojawiła się silna reakcja podażowa. Od tego czasu przez niemal cały czas obserwujemy spadki, które w popołudniu znacząco spowolniły. Biorąc pod uwagę, że na skutek piątkowych wzrostów rynek wybił z trwającej przez blisko miesiąc konsolidacji, spodziewać moglibyśmy się ponownego re-testu poziomu 1.0630, którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów.

Biorąc jednak pod uwagę, że już w najbliższą środę może dojść do kolejnej podwyżki stóp procentowych w USA scenariusz ten wydaje się raczej mało realistyczny. Wydawać by się zatem mogło, że do tego czasu obserwować będziemy spokojne spadki a środowe wystąpienie prezes Fed, Janet Yellen określi dalszy kierunek ruchu.

EURUSD H1

AUDUSD

Na skutek dzisiejszych wzrostów, w nocy rynek pokonał istotny opór w okolicy poziomu 0.7550 i dotarł w okolice kolejnego, lokalnego oporu 0.7585, gdzie obecnie utworzyła się formacja podwójnego wierzchołka. Odrzucenie tego poziomu mogłoby spowodować przynajmniej korektę spadkową, na skutek której doszłoby do re-testu pokonanego wcześniej poziomu, który to obecnie znajduje się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z całego ostatniego ruchu wzrostowego.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDUSD już teraz sprawdź ofertę STO

AUDUSD H1

USDCAD

Przez cały dzień rynek porusza się spokojnie na południe tworząc kanał spadkowy. Wydawać by się zatem mogło, że w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania piątkowych minimów w okolicy poziomu 1.3425, którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

USDCAD M30

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURAUD mocny opór 1.4150 wywołał spadki
Następny artykułWskaźnik ATR – 3 podstawowe możliwości jego wykorzystania
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here