Naga MarketsPrzegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem STO, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


Tradycyjnie już jak to bywa w poniedziałki, dzisiejszy kalendarz makroekonomiczny pozbawiony był większej ilości istotnych publikacji makroekonomicznych. Z tego faktu skorzystały główne waluty, które przez bark odczytów mogących wpłynąć na aprecjację USD umacniały się dziś względem dolara amerykańskiego. Według danych z godziny 19:00 jedynie jen japoński osłabiał się dziś w stosunku do amerykańskiej waluty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zródło: http://finviz.com

EURUSD

Na skutek dzisiejszych wzrostów kurs eurodolara pokonał opór 1.0933. Warto zwrócić uwagę, że w dalszym ciagu poziom ten nie został przetestowany od góry (jako wsparcie) i biorąc pod uwagę, że obecnie zbiega się on z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego takiego re-testu spodziewać moglibyśmy się w najbliższym czasie.

EURUSD M30

AUDUSD

Na skutek dzisiejszych wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego oporu zbiegającego się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji trwającego od dłuższego czasu trendu spadkowego.

Zapisz się na webinar “Podstawowe narzędzia analizy i tradingu price action”

AUDUSD H4

USDCAD

Na skutek dzisiejszych spadków kurs dotarł w okolice niezwykle istotnego wsparcia zbiegającego się precyzyjnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego. W najbliższym czasie spodziewałbym się pogłębienia trwającej od kilku dni korekty i precyzyjnego re-testu tego poziomu.

USDCAD Daily

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – GPW nieźle dzięki Moody’s
Następny artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” 15.05.2017 EUR/GBP, AUD/JPY i CAD/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here