Naga MarketsPrzegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem STO, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


Stany Zjednoczone – wolne, Kanada – wolne, Chiny – wolne…nie ma się zatem co dziwić, że dzisiejsza sesja przebiega stosunkowo spokojnie. Kalendarz makroekonomiczny świeci pustkami i wszystko wskazuje na to, że do końca dnia nic nadzwyczajnego się nie wydarzy. Nieco większa zmienność mogłaby pojawić się jedynie na notowaniach par walutowych i instrumentów skorelowanych z GBP, gdyż o godz. 19:45 będzie miało miejsce wystąpienie publiczne szefa BoE, Marka Carneya.

Te artykuły również Cię zainteresują
Biorąc jednak pod uwagę zmienność do godz. 15:30 zauważymy, że dolar amerykański umacniał się dziś nieznacznie w stosunku do wszystkich walut grupy G10.

Źródło: finviz.com

AUDUSD

Spoglądając na notowania pary AUDUSD zauważymy, że jeżeli tylko trwające od piątku spadki będą kontynuowane, kurs mógłby osunąć się jeszcze o ok 150 pips, aż w okolice pomarańczowej strefy wsparcia.

AUDUSD Daily

EURUSD

bardzo podobnie wygląda również obecna sytuacja na eurodolarze. W tym przypadku zasięg potencjalnych spadków jest jednak dwukrotnie większy i wynosi on niemal 300 pisp.

Odbieraj codzienne sygnały handlowe przez SMS, nigdy nie przegapisz kolejnej korekty cen lub trendu!

EURUSD Daily

USDJPY

Pro-dolarowo wygląda również obecna sytuacja techniczna na notowania pary walutowej USDJPY. W tym przypadku wzrosty co prawda przypominają jedynie korektę po wcześniejszych, dynamicznych spadkach, to jednak ich zasięg może być całkiem imponujący. Licząc aż w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) wychodzi bowiem ponad 150 pips.

USDJPY Daily

O tym się dziś mówiło:


STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTo inwestorzy detaliczni najbardziej odczuwają załamanie kryptowalutowe
Następny artykułMACD Double Screen: Złoto – 19.02.2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here