Naga MarketsAUDUSD

Pomimo nocnych wzrostów, od wczesnych godzin porannych rynek kontynuował trwające od ubiegłego tygodnia spadki, na skutek czego pokonaliśmy piątkowe minima w okolicy 0.7275.

AUDUSD M30
AUDUSD M30

Spoglądając na wykres dzienny, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice wsparcia 0.7170, o którym pisałem już w weekendowym przeglądzie rynków.

AUDUSD Daily
AUDUSD Daily

EURUSD

Od czwartkowego wieczoru rynek porusza się w kanale wzrostowym. Biorąc pod uwagę pojawienie się dziś reakcji popytowej odrzucającej dolne ograniczenie formacji, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice górnego ograniczenia kanału zbiegającego się ze strefą oporu pomiędzy poziomami 50% Fibo – 1.0530.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera BDSwiss, który oferuje dźwignie do 1:500 oraz niskie spready

EURUSD H1
EURUSD H1

USDCHF

Mimo porannych wzrostów rynek kontynuuje dziś trwającą od czwartku korektę spadkową. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem kontynuacji spadków nawet w okolice bardzo ważnego wsparcia 1.0190.

USDCHF H4
USDCHF H4

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading egzotyczny – EURSEK, EURTRY, GBPTRY
Następny artykułCzy spadki na srebrze dotrą do 14.60?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here