Naga MarketsAUDUSD

Na skutek porannych spadków rynek dotarł dziś w okolice ubiegłotygodniowych minimów gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Nie jest ona jednak zbyt silna a trwające od południa wzrosty przypominają bardziej korektę aniżeli nowy impuls. Mimo wszystko potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć w okolice lokalnego oporu zbiegającego się ze złota proporcją 61.8% korekty Fibonacciego z trwających od ubiegłego roku (tzn. od piątku) spadków.

AUDUSD H1
AUDUSD H1

EURUSD

Na skutek dzisiejszych spadków rynek pokonał niezwykle istotne wsparcie zbiegające się z poziomem 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów. Jeżeli w najbliższym czasie popyt nie zaneguje tego wybicia, wówczas spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.0355.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

EURUSD H1
EURUSD H1

GBPUSD

Sytuacja wygląda niemalże identycznie jak w przypadku eurodolara. Aby spadki mogły być kontynuowane musielibyśmy jednak pokonać najpierw wsparcie w okolicy mierzenia 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów.

GBPUSD H1
GBPUSD H1

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: AUDCAD – wybicie dołem z dwutygodniowej konsolidacji
Następny artykułBlok po 22 – 2 stycznia 2017: GBP/JPY, AUD/NZD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here