Naga MarketsAUDUSD

Rynek od piątku porusza się w kanale wzrostowym. Na skutek dzisiejszych wzrostów ponownie znaleźliśmy się w okolicy poziomu 0.7585, gdzie po raz kolejny pojawiła się reakcja podażowa. Obecnie znajdujemy się w okolicy dolnego ograniczenia kanału, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

AUDUSD H1

EURUSD

Na skutek nocnych wzrostów rynek pokonał ubiegłotygodniowe maksima po czym na skutek korekty spadkowej re-testując odrzucił poziom 1.0715 od góry (jako wsparcie). Obecnie poruszamy się w konsolidacji i jeżeli tylko wzrosty byłyby kontynuowane i rynek pokonałby dzisiejsze maksima, wówczas spodziewać moglibyśmy się kontynuacji ruchu na północ nawet w okolice poziomu 1.0800, który jest istotnym oporem z  punktu widzenia interwału 4-godzinowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURUSD H1

GBPUSD

Na skutek dzisiejszych wzrostów rynek pokonał opór w okolicy poziomu 1.2420 i dotarł aż w okolice poziomu 1.2500. Odrzucenie tego poziomu mogłoby spowodować przynajmniej korektę spadkową i re-test pokonanego dziś oporu (teraz wsparcia), którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do otwarcia pozycji długich.

GBPUSD H4

USDJPY

W efekcie dzisiejszych spadków rynek pokonał lokalne wsparcie 113.80, które po krótkiej konsolidacji, re-testując odrzuciliśmy od dołu (jako opór). Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 112.58.

Inwestuj u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

USDJPY H1

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNial Fuller’s Price Action – tygodniowe spojrzenie na rynki 23 – 27 stycznia
Następny artykułJustin Bennett Price Action: Tygodniowe spojrzenie na rynki 23 – 27 stycznia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here