Naga MarketsPrzegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem STO, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


Poniedziałek…i wszystko jasne. Brak istotnych publikacji sprawia, że dzisiejszy przegląd ograniczymy do analizy technicznej głównych par walutowych.

AUDUSD

Zgodnie z moją weekendową projekcją, po piątkowym pin-barze początek tygodnia należał do niedźwiedzi. Jeżeli dzisiejsza świeca na wykresie D1 zamknie się na obecnym bądź niższym poziomie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

AUDUSD Daily

Za kontynuacją spadków przemawiać może również fakt, iż na skutek dzisiejszych spadków rynek pokonał już linie tendencji wzrostowej. Jeżeli podaż będzie miała wystarczająco siły by pokonać również wsparcie w okolicy poziomu 0.8020, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji tej tendencji nawet w okolice poziomu 0.7870.

AUDUSD H1

EURUSD

Z punktu widzenia wykresu dziennego, sytuacja wygląda niemal identycznie ja kw przypadku eurodolara. Brak istotnych publikacji makroekonomicznych mogących wpłynąć na umocnienie euro sprawił, że po piątkowym pin-barze, poniedziałek należał do podaży.

EURUSD Daily

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że pierwszej reakcji popytowej spodziewać moglibyśmy się w okolicy poziomu 1.1955 i linii trendu wzrostowego.

EURUSD H1

GBPUSD

Na skutek dzisiejszych spadków rynek wybił dołem z trwającego od kilku dni kanału wzrostowego. Jeżeli sprzedający będą mieli wystarczająco siły by pokonać również lokalne wsparcie, w okolicy którego obecnie się znajdujemy, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji tej tendencji.

GBPUSD H1

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułHandlujesz Bitcoinem? Teraz możesz to robić także w XM
Następny artykułCADJPY najwyżej od grudnia 2015
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here