Naga MarketsPoniedziałek na Wall Streat przyniósł to czego można było się spodziewać już po zakończeniu ubiegłego tygodnia. Wszystkie główne indeksy amerykańskich giełd zanotowały ponad jednoprocentowe wzrosty. Za najbliższy cel byki powinny obrać teraz górne ograniczenie trójkąta, który narysowałem w sobotniej analizie.
• Dow Jones: +1,49%
• S&P500: +1,22%
• NASDAQ: +1,15%
Pośród spółek należących do indeksu DOW JONES tylko dwie straciły na wartości. Ten fakt bardzo dobrze obrazuje nam jaką przewagę mieli wczoraj kupujący.
Z spółek, które obserwuję na pozytywne wyróżnienie zasługuje kilka. Najlepszą stopą zwrotu poszczycić się może np. BOEING, który zdrożał dziś o 2,55%. Bardzo dobrze zachowywały się walory APPLE drożejąc na zamknięciu poniedziałkowej sesji o 2,53%. Inwestorzy, posiadający w swych portfelach akcje EXXON MOBIL i JP MORGAN mogą poniedziałkową sesję będą mogły uznać, za szczególnie dobrą. Pierwsza z wymienionych spółek rosła o 2,42%. Natomiast druga o 2,38%.

JP MORGAN - wykres D1
JP MORGAN – wykres D1

Natomiast najsłabszą z obserwowanych przeze mnie spółek w poniedziałek był INTEL. Ten jeden z przedstawicieli DOW JONES stracił 1,81%. Dzisiejsze odreagowanie było efektem bardzo silnych wzrostów, do których doszło w ostatnich godzinach handlu ubiegłego tygodnia.
Inną tracącą dziś spółką było YAHOO!, które oddało 0,31% swojej wartości. Spadek ten nie zmienił nic w opisywanej ostatnio sytuacji technicznej spółki.

MICROSOFT - wykres D1
MICROSOFT – wykres D1

Dość słabo zaczynają wyglądać na wykresie dziennym akcje MICROSOFTu. Spółka w poniedziałek odnotowała symboliczną stratę delikatnie przybliżając się do minimów z 13 marca. Dalsze osuwanie się waloru może doprowadzić do testu wspomnianych minimów.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here