Naga MarketsPoniedziałkowa sesja potwierdziła wszystkie dotychczasowe tendencje. Ciągle mocne pozostają spółki małe i średnie. Natomiast WIG30 sobie nie radzi tak jak powinien.

2015.03.02_SWIG80_D1
SWIG80 – wykres dzienny

Indeks SWIG80 kolejną sesję z rzędu zachowywał się doskonale. Za plecami pozostawił poziomy widziane ostatni raz w czerwcu 2014 roku. Pokonanie oporu właśnie w taki sposób świadczy o sile rynku. Trochę większą ostrożność zachowałbym w przypadku MWIG40, który to zbliżył się dziś na niewiele ponad 0,6% do kluczowego w tym momencie oporu, czyli szczytów z września ubiegłego roku (3710 punktów).

Z spółek MWIG40 chciałbym wrócić do TVN, o którym pisałem już w weekend. Był to mój wyraźny typ na początek tygodnia. Podczas poniedziałkowej sesji udało się pokonać opór. Skłoniło mnie to do przyglądnięcia się walorowi w trochę szerszej perspektywie.

2015.03.02_TVN_W1
TVN – wykres tygodniowy

Wybicie z dwumiesięcznej konsolidacji, która była budowana w rejonie maksimów ostatniego ruchu wygląda dla byków bardzo dobrze. Na wykresie tygodniowym widzimy, że kupujący jako realny cel powinni teraz obrać sobie szczyty z 2010 roku. Wynikałoby z tego, że poziom 19 zł jest jak najbardziej do osiągnięcia. Co dalej? Czas pokaże, ale wykres na pewno wygląda interesująco, bo wyjście ponad poziom 19.5 zł otwierałoby drogę dalej na północ.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here