Naga MarketsPoniedziałek na giełdach w Stanach Zjednoczonych przyniósł odreagowanie mocnych piątkowych spadków. Dzięki niemu byki zdołały powrócić w rejon ostatnich maksimów i ponownie mogą mieć szanse zmierzenia się z górnym ograniczeniem zawężającego się trójkąta.

• Dow Jones: +1,17%
• S&P500: +0,92%
• NASDAQ: +1,26%

Poniedziałkowy handel zakończył się minimalnie powyżej okrągłego poziomu 2100 punktów w przypadku indeksu S&P500.

DOW JONES - wykres D1
DOW JONES – wykres D1

Bardzo dobrą sesję zaliczył IBM, którego akcje zdrożały o 3,42%. W tym przypadku inwestorzy mogli kupować spółkę licząc na dobry raport finansowy za pierwszy kwartał 2015, który został przedstawiony już po wczorajszej sesji.

IBM - wykres D1
IBM – wykres D1

Dzięki dzisiejszemu mocnemu wyjściu w górę na wykresie dziennym został wygenerowany mocny sygnał kupna.
Bardzo mocną sesję ma za sobą również MICROSOFT, który zdrożał o 3,08%. Inwestorzy kupowali też akcje FACEBOOKA, który ostatecznie zyskał 2,86%.

Po słabym poprzednim tygodniu spadki kontynuował GENERAL ELECTRIC, który został przeceniony o 0,84%. Jeśli w przypadku tego waloru popyt szybko nie przejmie kontroli nad zachowaniem się ceny to ta zacznie wchodzić w obszar luki cenowej, która jest naturalnym wsparciem dla kursu. Takie zachowanie może doprowadzić do sporego rozczarowania się inwestorów kupujących akcje podczas sesji 10 kwietnia, a od tego już krótka droga do dalszej przeceny.
Na tle rynku nienajlepiej poradziły sobie też walory AMERICAN EXPRESS i PFIZER. Walory te straciły odpowiednio 0,12% oraz 0,09%.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here