Naga Markets

Poniedziałek przynosi sporą zmienność na kursach walut. Kurs euro: 4,584zł, kurs dolara: 4,094 złKursy walut w poniedziałek. Pierwsza sesja nowego tygodnia przynosi spore osłabienie złotówki przede wszystkim w odniesieniu do szwedzkiej i czeskiej korony, walut bardzo popularnych w gronie importerów. Sporej zmienności na kursach walut towarzyszą umiarkowane obroty i niewielkie wzrosty na giełdach w Europie, na GPW obserwujemy nieznaczny wzrost po słabej końcówce ubiegłego tygodnia.

  • Umiarkowana zmienność na kursach walut popularnych w gronie importerów w poniedziałek.
  • Najwyższy wzrost na czeskiej koronie, spore cofnięcie na kursie japońskiego jena.
  • Dolar ponownie wraca do spadków. Kurs testuje poziom 4,1 zł.

Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Spora zmienność na kursach walut w poniedziałek o 19:00

Poniedziałkowa sesja przebiega pod znakiem dość dużej zmienności na wybranych parach walutowych popularnych w gronie importerów. Trzy z pięciu analizowanych par zyskuje na wartości. Blisko 1% w odniesieniu do złotego zyskują szwedzka i czeska korona. Spadek w ujęciu procentowym notują dolar i japoński jen. Dzisiejsza sesja odbywa się pod nieobecność inwestorów z Chin, co nie wpływa na brak mocniejszych ruchów na giełdach.

Symbol Ostatni kurs Zmiana Zmiana w %
CZKPLN 0.18833 0.00166 0.89%
SEKPLN 0.4388 0.0039 0.89%
EURPLN 4.58448 0.00508 0.11%
USDPLN 4.09360 -0.01240 -0.30%
JPYPLN 0.03546 -0.00018 -0.51%

Kursy wybranych walut o godzinie 16:00 w trakcie poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl


Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Autor również poleca: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | nasdaq akcje | kurs cdprojekt | analiza btc | biomed lublin gpw |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Bossa

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułŁon (RPP): Złoty wciąż trwa i niech trwa nadal! Gołębi EBC na dłużej
Następny artykułWzrost kryptowalut w 2022 r. BTC i ETH na wczesnym etapie adaptacji
Łukasz Paszkiewicz
Wiceprezes Zarządu PK Capital Sp. z o.o, do której należy platforma wymiany walut www.kantordlafirm.pl. Przez 5 lat pełnił funkcję Dyrektora Działu Rynków Zagranicznych Domu Maklerskiego IDM SA. Współzałożyciel i organizator Międzynarodowych Targów Finance World Expo, które odbywają się cyklicznie w Niemczech, Szwajcarii i Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here