Naga Marketsshiba-inu-shibWedług danych pochodzących z platformy intotheblock ponad 70% posiadaczy shiba inu odnotowało zysk wraz z mocnymi wzrostami na wykresie tej wirtualnej waluty. Osoby te kupiły tę kryptowalutę, gdy ta znajdowała się poniżej aktualnych poziomów cenowych. Jedynie 17% użytkowników SHIB jest obecnie stratnych – ci z kolei dołączyli do rynku najpóźniej, nabywając shiba inu na górce. 

70% posiadaczy shiba inu odnotowało zysk

Znaczna częśc inwestorów SHIB znajdują się w tej chwili na plusie. Użytkownicy ci kupili tę wirtualną walutę przy poziomach cenowych niższych niż te obecne. Aktualnie shiba inu handluje w okolicach 0,00005286 USD. Kryptowaluta ta zrobiła ogromny progres od początku br.Nie każdy inwestor tzw. zabójcy dogecoina mógłby teraz opuścić rynek z zyskiem. Posiadacze SHIB, którzy za późno dołączyli do tego szaleństwa, są obecnie stratni. Kurs shiba inu spadł o ponad 40% od swojego najwyższego szczytu cenowego odnotowanego 18 dni temu. Według intotheblock ujemne salda posiada na ten moment 17% użytkowników. 

Mocna kontrola ze strony wielorybów

W ciągu ostatnich miesięcy kilku dużych inwestorów nabyło pokaźne sumy monet SHIB. Na początku listopada jeden z nich przeznaczył na ten cel aż 1,13 mld USD! Tak duże zakupy prawdopodobnie miały zadziałać na mniejszych graczy rynkowych.

Niepokojące jest to, że aż 72% całkowitej podaży SHIB znajduje się w rękach zaledwie kilku wielorybów. Największy z nich kontroluje 41% monet shiba inu – te jednak nigdy nie zostaną wydane, ponieważ zostały umieszczone przez Vitalika Buterina w ‘’martwym’’ portfelu. 

Popularność SHIB rośnie

Projekt shiba inu cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony spekulantów. To właśnie silne wzrosty oraz możliwość osiągnięcia potencjalnie wysokich zysków stanowi dla nich mocną zachętę. Zdaniem niektórych ekspertów branżowych tę wirtualną walutę można równie dobrze zestawić z hazardem, ze względu na jej nieprzewidywalne wysokie wahania cenowe.

W ciągu ostatniego miesiąca do społeczności tej przyłączyło się liczne grono nowych inwestorów. Od 10 października do 8 listopada liczba adresów kryptograficznych dla tej wirtualnej waluty wzrosła z 706 808 do 926 684.

W ciągu ostatnich 7 dni kurs shiba inu spadł o ponad 7%. W zakresie dobowym SHIB znajduje się na niewielkim minusie nieprzekraczającym 1%.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here