Naga MarketsBitcoin Cash (BCH) jest kryptowalutą opartą o technologię peer-to-peer. Opiera się na tej samej idei co Bitcoin, jednak jak uważają zwolennicy BCH jest udoskonaleniem klasycznego BTC. Powstał w wyniku hard forka, czyli odłamu bazy danych Bitcoina, która wprowadziła poprawki. Wielu zwolenników BCH uważa, iż jest to kryptowaluta najbliższa oryginalnej wizji twórcy BTC – Satoshi Nakamoto.


Górnicy pochodzą z całego świata

Dokładnie 233 krypto-górników zarejestrowało się dotychczas w tworzącym się oficjalnym zrzeszeniu górników Bitcoin Casha o nazwie SVPool. SVPool ma wejść na rynek jeszcze w tym miesiącu, a zainteresowanie inicjatywą rośnie, co może być oznaką zwiększonego apetytu wśród krypto-górników BCH na kontynuowanie „wizji Satoshiego”.

Chętni do dołączenia pochodzą z prawie każdego zakątka świata. Większość zarejestrowanych jest ze Stanów Zjednoczonych, a następnie z Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii, Chin, Indii, Korei Południowej, Brazylii, Japonii, Niemiec, Malezji, Hiszpanii i Wenezueli. Do tych licznych grup dołączają także pojedynczy krypto-górnicy z Rosji, RPA, Szwecji, Holandii, Wietnamu, Finlandii, Francji, Iranu, Meksyku, Nowej Zelandii, Norwegii, Filipin, Kataru, Szwajcarii, Austrii, Bułgarii, Kajmanów, Chile i Kolumbii. Grupy z Chorwacji, Danii, Grecji, Hongkongu, Izraela, Włoch, Kazachstanu, Pakistanu, Portugalii, Rwandy, Arabii Saudyjskiej, Singapuru, Suazi, Tajwanu, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Ugandy, Ukrainy, Uzbekistanu i Belgii.

Zobacz również: O 500% wrosła liczba ataków związanych z potajemnym kopaniem kryptowalut

SVPool stoi w solidarności wraz z CoinGeek uważając, że BCH jest jedynym prawdziwym Bitcoinem, który spełnia „wizję Satoshiego”. Cała inicjatywa ma na celu zapewnić, że BCH pozostanie najbardziej zaufaną i zdecentralizowaną kryptowalutą.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here