Naga MarketsDziękujemy za Wasze kliki!
Dziękujemy za Wasze kliki!

Ponoć Twitterowi w Polsce cały czas daleko do zyskania popularności, którą cieszy się w innych częściach świata. W Comparic.pl zdajemy sobie jednak sprawę jak ważnym medium społecznościowym jest Twitter, cały czas dbając o rozwój naszego oficjalnego kanału. Przynosi to coraz lepsze efekty i w tym momencie gromadzimy ponad 2 tysiące obserwujących!


Informacje z rynku w skondensowanej formie

Twitter to idealne narzędzie dla osób związanych nie tylko z tradingiem, ale rynkiem finansów. Zwięzła i prosta forma “ćwierknięć” pozwala dostarczyć tysiącom ludzi w przeciągu kilku sekund informacje o nagłych zmianach cen, wydarzeniach makroekonomicznych oraz publikacji najważniejszych wskaźników.

W przypadku oficjalnego kanału Comparic.pl na Twitterze możesz znaleźć na nim:

  • Najświeższe informacje z rynku
  • Wykresy i analizy
  • Informacje o najnowszych publikacjach na łamach Comparic.pl
  • Re-tweety wiadomości z najbardziej poczytnych portali ekonomicznych, handlowych oraz od popularnych analityków

Twitter w kanale RnŻ

Aby ułatwić naszym Czytelnikom korzystanie z Twittera oraz usprawnić działanie dotychczasowego kanału Rynki na Żywo (RnŻ) postanowiliśmy zintegrować te dwa narzędzia. Dzięki temu uruchamiając RnŻ – sprawdź tutaj – można w jednym miejscu śledzić wszystkie wpisy publikowane przez redaktorów Comparic.pl.

Sprawdź nasz kanał na Twitterze już teraz i pomóż nam zdobyć kolejny 1000 obserwujących! Sprawdź również artykuł, w którym tłumaczymy w jaki sposób trader może wykorzystać Twittera do usprawnienia swojego handlu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here