Naga MarketsUBS-logo1

Najnowsze rekomendacje walutowe z cyklu Trade Ideas od UBS. W dzisiejszej odsłonie analitycy banku dzielą się własnym spojrzeniem na trzy pary walutowe takie jak: EUR/USD, GBP/USD oraz AUD/USD. Większość z prezentowanych poniżej rekomendacji ma charakter krótkoterminowy.


EUR/USD

Płynność na rynku jest dość uboga, niemniej jednak sytuacja nieco się poprawia i widać różnicę pomiędzy dzisiejszą sesją a początkiem tygodnia. Warto reagować na poziomie intraday i oczekiwać większych zleceń sprzedaży w pobliżu wczorajszego przebicia poziomu 1,1466. Byki prawdopodobnie ujawnią swoją obecność dopiero w pobliżu 1,1200.

Trend spadkowy przyspiesza (można wyznaczyć przyspieszoną linię trendu spadkowego), jednak należy pamiętać o ważnych danych o 14:30, które z całą pewnością wpłyną na wycenę USD.
Trend spadkowy przyspiesza (można wyznaczyć przyspieszoną linię trendu spadkowego), jednak należy pamiętać o ważnych danych o 14:30, które z całą pewnością wpłyną na wycenę USD.

GBP/USD

Trudno czymkolwiek wytłumaczyć świeży rajd niedźwiedzi na GBP/USD, jednak analitycy UBS radzą: “Jeśli na EUR/USD podaż zdobędzie przewagę, warto spróbować dołączyć do niedźwiedzi również na popularnym kablu.” Śledźcie DMA o stu ora ewentualnie 200 okresach w oczekiwaniu na ewentualne przebicie.GBPUSDH1

AUD/USD

Ryzyko stopy procentowej i decyzji RBA nadal usprawiedliwia spadki. UBS radzi pozostać po krótkiej stronie rynku i sprzedawać szczyty w pobliżu 0,7150 z ewentualnym wejściem również w rejonach 0,7250. Zlecenie Stop Loss w obu przypadkach powinno znaleźć się powyżej 0,7325. Poziom docelowy spadków został wyznaczony na 0,7000.AUDUSDH4

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here