Naga MarketsUBS-logo1

 

UBS jak co tydzień przygotował propozycje zagrań dla swoich klientów. Większość z poniżej przedstawionych setupów ma charakter krótkoterminowy.


EUR/USD

NA wykresie tygodniowym EUR/USD powoli tworzy się pinbar – cena po raz kolejny podchodzi po ważnym opór w okolicy poziomu 1,1000. UBS zwraca uwagę na znaczne przepływy kapitałowe które mogą pojawić się ostatniej sesji tego miesiąca. Rada na dziś: należy monitorować aktualną sytuację rynkową i reagować na większe ruchy cen. Sytuacja powinna się rozjaśnić po przyszłotygodniowej decyzji EBC.

Czy strefa oporu w okolicach 1,1000 powstrzyma EUR/USD przed kolejnymi wzrostami? Cena już wybiła się z kanału spadkowego... UBS radzi monitorowanie sytuacji i reakcję na każdy większy ruch cen.
Czy strefa oporu w okolicach 1,1000 powstrzyma EUR/USD przed kolejnymi wzrostami? Cena już wybiła się z kanału spadkowego… UBS radzi monitorowanie sytuacji i reakcję na każdy większy ruch cen.

AUD/USD

UBS jest niedźwiedzio nastawiony do tej pary. Jak stwierdza w rekomendacji, bank preferuje krótkie pozycje z ciasnym stop lossem powyżej poziomu 0,7750. Jednocześnie przestrzega, że nastawienie to może ulec zmianie gdy na wykresie pojawią się oznaki większej zmienności powodowanej końcem miesiąca.

Bank pozostaje niedźwiedzio nastawiony do AUD/USD z zaznaczeniem, że może zmienić swoje nastawienie w przypadku większej zmienności na rynku. Najbliższe poziomy TP dla pozycji krótkich znajdują się w okolicach 0,75600
Bank pozostaje niedźwiedzio nastawiony do AUD/USD z zaznaczeniem, że może zmienić swoje nastawienie w przypadku większej zmienności na rynku. Najbliższe poziomy TP dla pozycji krótkich znajdują się w okolicach 0,75600

NZD/USD

UBS radzi: sprzedawaj odbicia, które będą raczej płytkie biorąc pod uwagę aktualną sytuację na tej parze. Zlecenia stop loss ustawione powyżej 0,7280, najbliższe cele dla krótkich pozycji – 0,7115, 0,7000 oraz 0,6930.

UBS radzi sprzedawać każdą korektę aktualnie trwającego ruchu w dół. Zaznacza jednocześnie, że nie powinny one być głębokie zwracając uwagę na długie świece podażowe. Najbliższy poziom take profit - 0,7115.
UBS radzi sprzedawać każdą korektę aktualnie trwającego ruchu w dół. Zaznacza jednocześnie, że nie powinny one być głębokie zwracając uwagę na długie świece podażowe. Najbliższy poziom take profit – 0,7115.

Wiecej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here