Naga MarketsPodczas dzisiejszej sesji oczy większości inwestorów będą skierowane na pary walutowe z dolarem kanadyjskim. O 16:00 możemy być świadkami pierwszej od 7 lat podwyżki stóp procentowych w Kanadzie. Jak wykorzystać taki scenariusz? Mamy dla Ciebie 2 warte uwagi propozycje od traderów z Consilium Invest.


USD/CAD (H1) – SHORT

Dzisiejsze pomysły na handel z portalu Consilium Invest potwierdzają, że traderzy liczą na umacnianie się CAD względem innych walut, w szczególności dolara amerykańskiego. Obecnie na parze USD/CAD wykres, po odbiciu od dolnego ograniczenia kanału cenowego podąża w kierunku wczorajszych szczytów. Należy zauważyć, że wyraźne odbicie od dolnego ograniczenia świecą pinbar, może oznaczać dalszy ruch w obrębie kanału. Wybicie dolnego ograniczenia może stanowić mocny sygnał do kontynuacji ruchu spadkowego. Zwraca na to uwagę jeden z traderów na Consilium w swojej idei handlowej.

Istotność dolnego ograniczenia została potwierdzona również przez innego użytkownika portalu. TommyGuinness w swojej idei zaznacza, że jej przebicie może skutkować zakończeniem korekty i pogłębieniu spadków na tej parze walutowej. Poniżej znajdziesz wykres idei z Consilium Invest.

Więcej wartych zainteresowania idei handlowych na USD/CAD i nie tylko znajdziesz na Consilium Invest. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć je teraz.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here