Naga MarketsPolyslash udostępnił prolog do Mech Mechanic Simulator Polyslash, notowany na rynku NewConnect krakowski producent gier oraz twórca wyróżnionego Paszportem Polityki 2019 tytułu We. The Revolution, opublikował na platformie Steam prolog do Mech Mechanic Simulator.

Polyslash liczy na sukces swojej gry

Rozgrywka da graczom możliwość jeszcze bardziej od wersji demonstracyjnej poczuć klimat gry, która pozwoli wcielić się w tytułowego mechanika mechów, czyli olbrzymich robotów. Premiera pełnej wersji Mech Mechanic Simulator planowana jest jeszcze na I kwartał br.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Cieszymy się, że możemy dać graczom zapoznać się z bardziej poszerzoną wersją gry. Rozgrywka pozwoli między innymi na zakupienie oraz wykorzystywanie Stacji Malowania, czego nie zawierała wersja demonstracyjna. System ten nie jest natomiast jedynym rozwinięciem pod kątem rozgrywki – komentuje Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

Prolog zawiera nowe funkcjonalności niedostępne w opublikowane w styczniu wersji demonstracyjnej. Gracz będzie mógł skorzystać ze Stacji Malowania, realizować bardziej złożone zlecenia, a także uzyska dostęp do nowego modelu mecha.

– Prolog zawiera także nowego, wcześniej nie prezentowanego mecha, który w pełnej wersji pojawi się w znacznie późniejszym etapie. Mech ten wyróżnia się kompletnie inną budową oraz pokazuje bardziej skomplikowany model maszyny wymagającej o wiele większego zorientowania w sposobie składania i rozkładania Mech-ów. Zachęcamy zatem do jego pobrania oraz przystąpienia do rozgrywki już teraz – dodaje Dawid Ciślak.

Mech Mechanic Simulator przeniesie gracza do świata przyszłości, w którym mechanicy nie pracują już nad samochodami, lecz nad olbrzymimi robotami. Gracz wcieli się w jednego z fachowców pracujących w mieście Katwir. Jego głównym celem będzie naprawa mechów. Na początku gracz będzie musiał sprawdzić się na naprawie prostszych modeli, a wraz z rosnącym doświadczeniem będzie mógł podjąć się serwisowania bardziej skomplikowanych egzemplarzy.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda pgnig | co to blik | waluta euro | notowania orlen | bitcoin giełda wykres |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here