Naga MarketsPolyslash udostępnia pierwszy teaser Tribe: Primitive BuilderPolyslash, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, opublikował pierwszy teaser zapowiadający najnowsza produkcję studia – Tribe: Primitive Builder. Zapowiedź przybliża graczom świat prymitywnej wioski, w której budowniczego wcielą się podczas rozgrywki. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje o zbliżającym się rozpoczęciu prac nad wersją beta gry.

Polyslash opublikował teaser zapowiadający najnowsza produkcję studia

Tribe: Primitive Builder to wyjątkowy survival pozwalający graczom zostać architektem w czasach pierwotnych. Zadaniem gracza jest eksploracja wyspy w poszukiwaniu wszystkiego, co pomoże plemieniu przetrwać. Będzie trzeba zbierać drewno, kamień, błoto, a nawet liście. Gracz będzie zmuszony wykorzystać środowisko na swoją korzyść lub zginąć jak wiele cywilizacji wcześniej.– Cieszymy się, że po kilku miesiącach intensywnych prac możemy przekazać graczom materiał prezentujący klimat naszej najnowszej produkcji. W ramach Tribe: Primitive Builder chcemy pozwolić ludziom wcielić się w przedstawiciela prymitywnego plemienia, pokazując jak wyglądało codzienne życie przed powstaniem cywilizacji – komentuje Wojciech Czesak, Wiceprezes Zarządu Polyslash.

Gracz kontroluje jak szybko plemię się rozrasta, ale jednocześnie musi dbać o jego potrzeby. Przykładowo w przypadku zbyt dużego rozrostu jego członkom może zagrozić głód. Warto będzie również podążać za wskazówkami starszyzny, aby zdobyć zaufanie plemienia.

– Po premierze Mech Mechanic Simulator skupiliśmy się w pełni na produkcji kolejnego naszego flagowego tytułu. Zaprezentowany dzisiaj teaser to jeden z  efektów naszych intensywnych prac, które realizowaliśmy na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy. Jesteśmy już na finiszu wersji alpha, a teraz skupiamy się na dopracowaniu szczegółów, aby uzyskać wersję gry, którą będziemy mogli zaprezentować szerszemu gronu odbiorców  – komentuje Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

Tribe: Primitive Builder będzie już czwartą autorską produkcją Polyslash na PC. Ostatnią premierą był Mech Mechanic Simulator, który zadebiutował na PC 25 marca br. W tym roku powinna ukazać się  konsolowa wersja gry nad którą pracuje studio Console Labs. Ponadto w harmonogramie wydawniczym studia znajdują się jeszcze Drug Dealer Manager realizowany we współpracy z Movie Games oraz mobilna wersja Police Shootout.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here