Naga MarketsPolyslash opublikował wersję demo gry Mech Mechanic Simulator Polyslash, notowany na rynku NewConnect krakowski producent gier oraz twórca wyróżnionego Paszportem Polityki 2019 tytułu We. The Revolution, opublikował na platformie Steam wersję demo gry Mech Mechanic Simulator. Wersja demonstracyjna pozwoli graczom już teraz zapoznać się z rozgrywką oferowaną przez produkcję. Jednocześnie Polyslash oraz Console Labs rozpoczęły prace nad konsolowymi wersjami Mech Mechanic Simulator. Premiera gry na PC odbędzie się jeszcze w I kwartale br.

Polyslash liczy na sukces swojej gry

– Chcemy wyjść naprzeciw próśb wielu naszych fanów, którzy chcieliby jeszcze przed premierą zapoznać się z rozgrywką oferowaną przez Mech Mechanic Simulator. Dlatego zdecydowaliśmy udostępnić im wersję demonstracyjną gry najszybciej jak to możliwe. Prace produkcyjne w zasadzie są już na ostatnim etapie. Zamierzamy niebawem zintensyfikować działania marketingowe gry przed premierą, dlatego o Mech Mechanic Simulator będzie jeszcze głośno  – komentuje Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mech Mechanic Simulator przeniesie gracza do świata przyszłości, w którym mechanicy nie pracują już nad samochodami, lecz nad olbrzymimi robotami. Gracz wcieli się w jednego z fachowców pracujących w mieście Katwir. Jego głównym celem będzie naprawa mechów. Na początku gracz będzie musiał sprawdzić się na naprawie prostszych modeli, a wraz z rosnącym doświadczeniem będzie mógł podjąć się serwisowania bardziej skomplikowanych egzemplarzy. Premiera gry na PC zapowiedziana jest na I kwartał 2021 roku.

– Zakończenie zdecydowanej większości prac nad pecetową wersją gry pozwoliło nam na rozpoczęcie portingu gry na konsole, również te nowej generacji. Firma Console Labs otrzymała od nas wszystkie niezbędne materiały, dlatego bez zbędnej zwłoki rozpoczęły się prace nad przeniesieniem gry – dodaje Dawid Ciślak.

W grudniu 2020 rok Polyslash podpisał umowę z firmą Console Labs, na podstawie której jest ona odpowiedzialna za porting gry na platformy PS5 oraz Xbox Series X|S. Ponadto partner pracuje również nad wersjami gry na konsole starszej generacji, a więc PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here