Naga MarketsMech Mechanic Simulator autorstwa Polyslash wejdzie na konsole nowej generacjiPolyslash, notowany na rynku NewConnect krakowski producent gier oraz twórca wyróżnionego Paszportem Polityki 2019 tytułu We. The Revolution, wspólnie z Console Labs przeniesie grę Mech Mechanic Simulator na konsole nowej generacji. Obie spółki zawarły umowę na podstawie której Console Labs będzie odpowiedzialny za porting gry na platformy PS5 oraz Xbox Series X|S. Ponadto partner przygotuje również wersję gry na konsole starszej generacji, a więc PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Polyslash przeniesie grę The Revolution na konsole nowej generacji

Console Labs S.A. to podmiot wchodzący w skład Grupy PlayWay blisko współpracujący z innymi spółkami z grupy. Spółka specjalizuje się w portowaniu gier na konsole starej, ale także nowej generacji. Wśród przeprowadzonych z sukcesem przeniesień znajdują się m.in. Thief Simulator, Tank Mechanik Simulator oraz Car Demolition Clicker. Poza portowaniem gier, spółka również zajmuje się tworzeniem swoich własnych produkcji na konsole oraz komputery osobiste. Dodatkowo, Console Labs zajmuje się również wykonywaniem testów przed-certyfikacyjnych dla zewnętrznych klientów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Premiera Mech Mechanic Simulator na PC zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z zapowiedziami naszą intencją jest wprowadzenie tej gry również na konsole. Nawiązanie współpracy z Console Lab pozwoli nam wydać symulator mecha na konsolach nowej generacji. Console Labs to team, który posiada wieloletnie doświadczenie w portowaniu gier, a niedawno zakończyli z sukcesem pierwszy porting na konsolę Xbox Series X. Doświadczenie Console Labs spowodowało, że zdecydowaliśmy się im również zlecić realizację portingu Mech Mechanic Simulator na konsole starszej generacji, a więc PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch – komentuje Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

Mech Mechanic Simulator przeniesie gracza do świata przyszłości, w którym mechanicy nie pracują już nad samochodami, lecz nad olbrzymimi robotami. Gracz wcieli się w jednego z fachowców pracujących w mieście Katwir. Jego głównym celem będzie naprawa mechów. Na początku gracz będzie musiał sprawdzić się na naprawie prostszych modeli, a wraz z rosnącym doświadczeniem będzie mógł podjąć się serwisowania bardziej skomplikowanych egzemplarzy.

Cieszymy się, że również właściciele konsol next gen będą mogli doświadczyć ponadprzeciętnej rozgrywki, którą zaoferuje Mech Mechanic Simulator. Wartością dodaną we współpracy z Console Labs będzie również wsparcie PlayWay w promocji tytułu na konsole. Już teraz wspiera nas ona w promocji tytułu na Steam – dodaje Dawid Ciślak.

W października br. Polyslash zintensyfikował działania marketingowe wokół Mech Mechanic Simulator, przy wykorzystaniu know-how Grupy PlayWay. Dzięki temu zwiększa ona społeczność graczy wokół tytułu oraz maksymalizuje potencjał sprzedażowy tytułu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here