Naga Markets

Polyslash: Gra Mech Mechanic Simulator trafiła dziś na konsole Playstation!Już dzisiaj na konsolach Playstation zadebiutuje gra Mech Mechanic Simulator, której producentem jest Polyslash, krakowski deweloper notowany na NewConnect. Do tej pory tytuł dostępny był na komputery PC oraz konsole Xbox. Wykonawcą portu na Playstation jest notowana na małym parkiecie spółka ConsoleLabs.

Polyslash rozszerza kanały dystrybucji swoich tytułów

Wydanie Mech Mechanic Simulator na konsole PS4 oraz PS5 jest częścią strategii Polyslash, zgodnie z którą deweloper dąży do rozszerzenia kanałów dystrybucji swoich tytułów na najpopularniejsze platformy gier video. Mech Mechanic Simulator na komputery PC ukazał się na platformie Steam 25 marca 2021 roku, natomiast premiera gry na konsole Microsoftu odbyła się we wrześniu ubiegłego roku.– Gra Mech Mechanic Simulator z naszego portfolio wydawniczego jest już dostępna na konsolach PlayStation. Do tej pory w symulator mechanika pracującego przy nowoczesnych i potężnych machinach bojowych mogli grać użytkownicy PC, Xbox One i Xbox Series X. Zgodnie z naszą strategią poszerzamy kanały dystrybucyjne naszych tytułów, dzięki temu mogą one trafić do każdego gracza – komentuje Wojciech Czesak, Prezes Zarządu Polyslash.

Mech Mechanic Simulator jest tytułem osadzonym w przyszłości, w którym funkcjonowanie społeczeństwa uzależnione jest od pracy ogromnych robotów. Zadaniem gracza jest modyfikacja mechów, a także zarządzanie własnym warsztatem w świecie zdominowanym przez wielkie korporacje. Na początku rozgrywki zlecenia naprawy dotyczą prostszych modeli, jednak wraz z realizacją kolejnych projektów, gracz musi sprostać znacznie bardziej skomplikowanym zamówieniom.

– Mech Mechanic Simulator to nasz flagowy projekt, w którym widzimy duży potencjał i który chcemy go rozwijać. Biorąc pod uwagę zainteresowanie grą, wierzymy, że premiera naszego symulatora na konsole PS4 oraz PS5 będzie mieć znaczący wpływ na wyniki sprzedaży tytułu w całościowym ujęciu – dodaje Wojciech Czesak.

Oprócz rozwijania istniejących tytułów deweloperzy Polyslash pracują nad trzema kolejnymi produkcjami. Pierwszą z nich jest Tribe: Primitive Builder, survival pozwalający graczom zostać architektem w czasach pierwotnych. Wersja demonstracyjna tytułu zostanie zaprezentowana już na zimowej edycji SteamNext Fest 2022. Kolejne gry to mobilna wersja Police Shootout oraz Drug Dealer Manager powstający we współpracy z Movie Games.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro notowania | kurs pkn orlen | comparic | lpp akcje wykres | akcje cdr | echo investment cena akcji | co znaczy blik |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here