Naga MarketsSpojrzenie makroekonomiczne

[pullquote]Odbierz za darmo dostęp do strefy edukacji – tylko dla użytkowników Comparic[/pullquote] Dzisiejszego ranka pojawiło się sporo danych makroekonomicznych, dlatego zostały zaprezentowane zbiorczo na zrzucie ekranu:

Te artykuły również Cię zainteresują
dane 30.09

Dzisiaj czeka nas jeszcze publikacja raportu ADP (rynek pracy w USA) oraz wskaźnika zmiany zatrudnienia, który przez inwestorów traktowany jest jako prognostyk piątkowego NFP. Prognozy mówią o 195 tysiącach nowych etatów w sektorze prywatnym (poprzednio 190 tysięcy).

Silne i słabe aktywa finansowe

Antypody dzisiaj odwracają spadkową tendencję – traci natomiast japoński jen oraz waluta europejska.

SILNE: AUD, NZD

SŁABE: JPY, EUR

Narzędzie pozwalające śledzić na bieżąco procentową zmianę wartości wszystkich majorsów wobec siebie udostępnia broker HotForex. Odbierz bezpłatne podsumowanie w czasie rzeczywistym:

waluty 30.092

Propozycje wybranych analiz

Dzisiaj na Comparic.pl pojawiały się między innymi:

AUDJPYH1 30.09

AUD/JPY zanotowało silny wystrzał w górę na wykresie intraday (H1) – świeca godzinna testowała dołek z 22 sierpnia (dotykając go co do pipsa na wysokości 84.60). Jako, że w szerszym ujęciu (wyższy interwał) znajdujemy się w trendzie spadkowym, tutaj również oczekiwać będziemy ruchów deprecjacyjnych. Obecny poziom oporu pokrywający się z 38,2% zniesienia Fibo (wrześniowe spadki) będzie idealnym obszarem  do zagrywania na spadki.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do południowego przeglądu rynku? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forumConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here