Naga MarketsSpojrzenie makroekonomiczne

[pullquote]Odbierz za darmo dostęp do strefy edukacji – tylko dla użytkowników Comparic[/pullquote] Dzisiejszy kalendarz ekonomiczny, to przede wszystkim:

dane

Jak widać kluczowe dane dopiero przed nami, za moment poznamy protokół z posiedzenia EBC, ale liczyć powinny się przede wszystkim dane z USA czyli wnioski o zasiłki oraz indeksy przemysłowe PMI oraz ISM. Prawdopodobnie właśnie te dwa odczyty wskażą na umocnienie lub osłabienie par dolarowych.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: AUD, JPY, NZD

SŁABE: EUR, GBP

Narzędzie pozwalające śledzić na bieżąco procentową zmianę wartości wszystkich majorsów wobec siebie udostępnia broker HotForex. Odbierz bezpłatne podsumowanie w czasie rzeczywistym:

2

Propozycje wybranych analiz

Dzisiaj na Comparic.pl pojawiały się między innymi:

3

NZD/JPY na interwale H4 porusza się w trendzie bocznym. Aktualnie po dość dużym ruchu wzrostowym cena zbliża się do strefy oporu, jaką wyznaczają poprzednie wierzchołki. Takie zasięg obecnego ruchu jest podobny do poprzedniego wzrostowego swingu. Silna reakcja w strefie oporu powinna skłaniać ku otwieraniu pozycji krótkich.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do południowego przeglądu rynku? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBNP Paribas: Sprzedawajcie JPY!
Następny artykułCommerzbank skupia się na danych. Rekomendacja EUR/USD.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here