Naga MarketsSpojrzenie makroekonomiczne

[pullquote]Odbierz za darmo dostęp do strefy edukacji – tylko dla użytkowników Comparic[/pullquote] Dzisiejszy kalendarz ekonomiczny, to przede wszystkim:

fsaNie jest tajemnicą, że dzisiejszy dzień to przede wszystkim dane z amerykańskiego rynku pracy czyli tzw. NFP. Odczyty te poznamy po godzinie 14:30 i powinny się one spotkać z dość mocną reakcją rynku i ustawić kierunek przynajmniej do końca dnia. Pozostałe dane raczej będę ignorowane, więc warto skupić się tylko na godzinie 14:30. Polecam szczególnie świetny artykuł traktujący o tym wydarzeniu – Na co zwrócić uwagę w obliczu NFP

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: CAD, NZD

SŁABE: EUR, JPY

Narzędzie pozwalające śledzić na bieżąco procentową zmianę wartości wszystkich majorsów wobec siebie udostępnia broker HotForex. Odbierz bezpłatne podsumowanie w czasie rzeczywistym:

dsfsd

Propozycje wybranych analiz

Dzisiaj na Comparic.pl pojawiały się między innymi:

EUR/USD naciska na wsparcie przed Payrolls’ami.

Analiza Ichimoku USDJPY, EURAUD, EURPLN 2 października 2015

Price Action AUDJPY, GBPAUD. GBPCAD, GBPUSD, NZDUSD 2 października 2015

1

Ciekawym i nie bezpośrednio zaangażowanym w kluczowe dane pomysłem na dzisiaj może okazać się granie na kontynuację odbicia na parze GBP/AUD. Słabość australijskiej waluty jest widoczna gołym okiem, a Funt który również mocno tracił w ostatnim czasie powoli zaczyna odreagowywać. Na wykresie H4 mamy istotne wsparcie, od którego cena dość dynamicznie odbija się w górę. Wydaje się, że w krótkim terminie dojście przynajmniej do górnej krawędzi kanału spadkowego jest dość realne.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do południowego przeglądu rynku? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here