Naga Marketspoludniowy_przegląd_rynkuDzisiejszy przegląd rynku będzie niezwykle krótki, z racji tego, że na rynku niewiele się dzieje. Jedynym większym wciąż otwartym rynkiem jest rynek japoński, choć nawet to nie ratuje sytuacji na jenie, który mniej więcej od porannego komentarza makroekonomicznego porusza się względem dolara w ciasnej, dziesięciopipsowej konsolidacji.


Jeśli ktoś usilnie chce dziś otworzyć transakcję, to okazja nadarza się na EUR/USD, które bardzo powoli i bardzo nieśmiało przebiło linię trendu spadkowego. Najbliższy opór znajduje się w rejonie 1,1190 a cały ruch prawdopodobnie bardziej spowodowany jest zamykaniem pozycji przed przedłużonym weekendem (również w poniedziałek, większość krajów odpoczywa) niż jakimikolwiek dotychczasowymi publikacjami makroekonomicznymi:

Te artykuły również Cię zainteresują
EURUSDM30Pragnąc wskazać wydarzenie na które wszyscy dziś czekają, to będzie nim popołudniowy raport dotyczący zmiany tempa wzrostu amerykańskiego PKB. Publikacja nastąpi już o 13:30 a obecny konsensus rynkowy zakłada utrzymanie stabilnego wzrostu w wysokości 1% kwartał do kwartału.

Silne i słabe aktywa finansowe:

SILNE: GBP, USD
SŁABE: JPY

Odbierz darmowe narzędzie do samodzielnego śledzenia dziennej siły walut

Proponowane analizy:

Ostatnie tygodnie a nawet dni przynoszą znaczne umocnienie Złotego zwłaszcza do amerykańskiego Dolara. Złoty umacnia się również do Euro ale nie aż w takim tempie a w przypadku CHFPLN nie chce bardzo schodzić poniżej 3,90. Dziś jednak skoncentrujemy się na Dolarze do Złotówki bo to zdecydowanie najciekawsza, obecnie, Para Walutowa… Czytaj dalejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here