Naga Markets



poludniowy_przegląd_rynkuBrak porannych publikacji sprawia, że rynki kierowane są głównie przez wciąż obecne sentymenty. Dopiero kwadrans po godzinie 11:00 mogliśmy usłyszeć co do powiedzenia ma jeden z członków FOMC, John Williams. Jednak pomimo wyważonego języka Williamsa USD próżno szuka wsparcia ze strony kupujących.


Przemówienie Williamsa można określić jako dosyć przewidywalne. Przedstawiciel Fed San Francisco utwierdził rynki, że dalsze podwyżki będą stopniowe i zależne od nadchodzących danych. Paradoksalnie zmartwić więc może zapewnienie Williamsa, jakoby amerykański rynek pracy jest już w fazie lub bardzo blisko fazy pełnego zatrudnienia. Odnosząc się do inflacji, członek FOMC potwierdził, że powinna ona stabilnie wracać do poziomu 2% na przestrzeni kolejnych dwóch lat. EUR/USD w górę, znów powyżej 1,1200:

Te artykuły również Cię zainteresują




EURUSDH1Na co jeszcze czekamy?

Najważniejsze raporty dzisiejszego dnia wskazane były w porannym komentarzu makroekonomicznym – należy do nich amerykański wskaźnik zaufania konsumentów wg Conference Board, choć wydaje się, że rynki głównie czekają na oświadczenie Janet Yellen. Te nastąpi dopiero o 17:30 i będzie poprzedzać dwa kolejne przemówienia członków FOMC – Dudleya i Kaplana.

Silne i słabe aktywa finansowe:

SILNE: GBP, NZD
SŁABE: USD, JPY

Odbierz darmowe narzędzie do samodzielnego śledzenia dziennej siły walut

Proponowane analizy:

Kurs pary walutowej CAD/JPY po raz kolejny dotarł do poziomu oporu w pobliżu 86.25, z którym nie może sobie poradzić już od trzech tygodni. Znajdujemy się obecnie również bardzo blisko linii oporu jaką stanowi górne ograniczenie kanału spadkowego, prowadzonego od szczytu z połowy czerwca 2015 roku… czytaj dalej

0329-CADJPY



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here