Naga MarketsNasza redakcja otrzymała właśnie pismo od Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin (PSB) dot. Pracowni Nowych Technologii. O kontrowersjach związanych z tym projektem już pisaliśmy tutaj.

PSB przygotowało kolejne pismo dot. projektu. Czytamy w nim:

“Po naszym liście otwartym dotyczącym projektu realizowanego przez Pracownię Nowych Technologii otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od zawiedzionych tym projektem inwestorów. Ze względu na różnie postrzegane praktyki sprzedażowe i zarządcze stosowane przez prowadzących projekt, część inwestorów  czuje się wręcz oszukana. O sytuacji firmy pisały już też portale branżowe. Mimo negatywnej atmosfery, która wytworzyła się wokół spółki, ta nadal w taki sam sposób reklamuje swoje usługi i zachęca do dalszego inwestowania w działalność PNT oraz spółek powiązanych.

Analizując posiadane oraz otrzymane od inwestorów dane dot. działalności PNT, dochodzimy do wniosku, że pod żadnym względem nie możemy rekomendować inwestycji w ten projekt.
    Jednocześnie nadal zachęcamy do kontaktowania się z nami osób, które współpracowały z PNT, szczególnie te, które czują się poszkodowane przez ich działalność, oraz wszystkich tych, których chcieliby się w tej sprawie rzeczowo wypowiedzieć.”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here