Naga MarketsPolskie Centrum Zdrowia było kiedyś największą spółką pod względem kapitalizacji na rynku NewConnect. Kilka lat temu prokuratura postawiła akt oskarżenia Romualdowi Ś. dot. oszustwa na kwotę 80 mln zł. Ostrzegał przed nim m.in. Jarosław Dominiak, stojący na czele Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. W efekcie został pozwany przez podejrzanego o zniesławienie i 4 lata spędził na sali sądowej. Jak dziś z perspektywy czasu ocenia tę sytuację i jakie wnioski płyną z tej historii? Na te pytania odpowiada w rozmowie z Agnieszką Zarębą w Comparic24.TV.


Jarosław Dominiak komentuje sprawę Polskiego Centrum Zdrowia

W ocenie gościa programu cała sprawa pomimo długości jej trwania była warta zaangażowania ze strony SII, gdyż jednym z celów stowarzyszenia jest wstawianie się za poszkodowanymi inwestorami.

4 lata bardzo nas zaabsorbowało, Wszystko się zaczęło od doniesienia do prokuratury po tym jak zgłosiło się do nas wielu poszkodowanych na kwotę 80 mln zł strat przez obligacje korporacyjne. Sprawa pokazuje jak trudno inwestuje się samemu na rynku – komentuje prezes SII.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTorysi mają większość w Izbie Gmin, co dalej z Brexitem?
Następny artykułRyzyko bezumownego Brexitu wyparowało. Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here