Naga MarketsCo dalej ze złotym? Czy dolar będzie nadal tracił? Czy utrzymają się pozytywne nastroje na rynkach? Jak w tym wszystkim interpretować ostatnie informacje Komisji Europejskiej? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!

Złoty (PLN) zyskuje, gdy giełdy prą do góry

Chiński parlament przyjął ustawę dotyczącą tzw. bezpieczeństwa w Hongkongu. Było to oczekiwane przez obserwatorów, choć najprawdopodobniej spotka się to z wyraźną reakcją Stanów Zjednoczonych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mike Pompeo powiedział, że Hongkong nie jest już autonomicznym miejscem niezależnym od Chin sugerując interwencję USA. Jedną z opcji byłoby zniesienie preferencyjnych stawek celnych dla produktów importowanych do USA z Hongkongu – powiedział analityk BOŚ.

W ocenie eksperta w konflikcie dwóch mocarstw wszystkie opcje są na stole łącznie z opcją nuklearną.

Pekin szykuje się na najgorszy scenariusz – dodał.

Tymczasem para USD/PLN spadła poniżej 4,02 schodząc w okolice psychologicznego poziomu 4,00.

Może wystąpić ruch powrotny w okolice 4,10 do dawnego oporu, przebiega tam również spadkowa linia trendu. EUR/PLN wygląda bardzo podobnie, para jest skrajnie wyprzedana. Pogorszenie się globalnych nastrojów powinno podbić parę o 7 groszy do góry w okolice 4,4950 – zauważył.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here