Naga MarketsAdam Rak na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV w programie „Co nowego u złotego” przyjrzał się aktualnej sytuacji na notowaniach złotówki oraz jej głównych rywali tj. euro, funta, franka i dolara. Czy wczorajsza słabość PLNa znajdzie przedłużenie w najbliższych sesjach. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Środowa sesja wykresie polskiego złotego przyniosła wyraźną korektę ostatnich wzrostów. Czy kolejne dni przedłużą impuls?
  • Kurs USD/PLN powraca w czwartkowy poranek powyżej poziomu 3,7200, euro testuje okolice 4,4000. Czy funt zdoła przeforsować spadkową linię trendu, a frank wybroni poziom wsparcia 4,0500?
  • Reakcja rynku na środowe minutki FOMC była jednoznaczna. Czy podobnej reakcji spodziewać się możemy po publikacji protokołu z ostatniego posiedzenia EBC?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here