zwinięte banknoty 100 PLNW ostatnim czasie polski złoty traci zarówno do euro (EUR), dolara (USD) jak i franka szwajcarskiego (CHF). Konsolidacja utrzymuje się jedynie na funcie brytyjskim, który balansuje nieznacznie powyżej poziomu 5 zł. Podczas dzisiejszej sesji za jedno euro trzeba płacić 4,2970 zł, za franka 3,8350 zł, a za dolara 3,8170 zł. Jak wygląda sytuacja techniczna na parach walutowych z polskim złotym (PLN)?


Kurs złotego do funta (GBP/PLN) w konsolidacji

Kurs funta do polskiego złotego konsoliduje pomiędzy strefą wsparcia przy 4,98 zł, a oporem przy 5,08. Dopóki jeden z tych poziomów nie zostanie wybity, para walutowa GBP/PLN może poruszać się w ruchu bocznym. Nie sprzyja też sytuacja polityczna związana z Brexitem, parlamentarzyści cały czas nie mogą dojść do porozumienia.

Kurs funta do złotego

Zobacz także: Brexit: Wciąż brak porozumienia, wg. Commerzbank kurs funta może rosnąć

Kurs złotego do dolara (USD/PLN) kontynuuje wzrosty

Zapowiedź podwójnego szczytu nie przyniosła większych spadków na kursie dolara do polskiego złotego. Kurs USD/PLN ponownie kieruje się na ostatnie maksima. W kolejnych dniach niewykluczony jest ruch w kierunku poziomu 3,8550, który stanowi kluczowy opór. Jego ewentualne wybicie może doprowadzić do kolejnej fali wzrostowej.

Kurs dolara do złotego

Kurs złotego do franka (CHF/PLN) zbliża się do szczytów

Kurs franka szwajcarskiego do polskiego złotego,niebezpiecznie zbliża się do ostatnich szczytów. Aktualnie testowane są poziomy maksymalne z początku roku. Na CHF/PLN nie widać jednak sygnałów podażowych, co może skutkować atakiem nawet na 3,86 zł, czyli najwyższe poziomy z 2018 roku.

Kurs franka do złotego

 

Kurs złotego do euro (EUR/PLN) z szansą na wybicie oporu

Po ostatnich spadkach, kursu euro do polskiego złotego ma szansę na przetestowanie oporu przy 4,31 zł, jeżeli zostałby on pokonany, to celem dla pozycji długich na EUR/PLN może być nawet poziom 4,34 zł. Wsparciem pozostaje strefa przy 4,2665 zł.

Kurs euro do złotego

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here