Naga MarketsEgzotyczne waluty zazwyczaj dotyczą krajów gospodarek rozwijających się tj. Polska, Turcja, Rosja czy RPA twierdzi Maciej Leściorz i Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 5 września 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na popularne wśród inwestorów egzotyczne pary walutowe. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Egzotyki obarczone większym ryzykiem

Polski złoty posiada duży udział w egzotycznych parach walutowych – oznajmił Jacek Brzeski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Inwestując na tych walutach trzeba pamiętać o większych ryzykach. Jest mniejsza płynność, więc są wyższe koszta transakcyjne i problemy z egzekucją zleceń. Niewielka wartość transakcji może wywołać spory ruch na rynku. Dodatkowo wpływ polityki na notowania jest znacznie większy – dodał Łukasz Wardyn.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here