Naga Markets



Emocje spekulacyjne dominują rynek polskiego złotego i niewykluczona jest panika na notowaniach par walutowych ze złotówką twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w ostatnim odcinku Artystów Rynków, emitowanym 26 września 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na sytuację polskiego złotego na tle innych walut. Złotówka oczekuje na wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej dotyczący kredytów hipotecznych udzielonych we frankach szwajcarskich. Czy po 3 października złoty się osłabi? I jak decyzję TSUE zniosą banki? Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Ruchy spekulacyjne obciążają złotego w krótkim terminie

Polski złoty nie ma dobrych dni w ostatnim czasie. W piątek 20 września rozpoczął się kryzys na złotówce, która została silnie przeceniona, a jej słabość trwa do dziś.

Fatalnie to wygląda, jest bardzo niebezpiecznie. Inwestorom wydaje się, iż poziomy par USD/PLN czy EUR/PLN są już bardzo wysoko, ale tak naprawdę jeżeli poziom 4,40 zł na EUR/PLN i utrzyma się poziom 4,00 zł na USD/PLN to może wywołać nawet panikę na rynku, gdyż w takich momentach rządzą emocje i spekulacyjne podejście wielu uczestników rynku – oznajmił Łukasz Wardyn.

Ekspert CMC uważa, iż kwestia wyroku TSUE, zapowiedzi zmian związanych z kampanią wyborczą czy niepewność związana z wynikami wyborów może ciążyć w średnim i długim terminie na kursie polskiego złotego.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here