Naga MarketsFCQ jest to token polskiej firmy Fortem Capital. Na giełdzie kryptowalutowej Cointiger ostatnimi czasy zyskał mocno na wartości, na skutek informacji o możliwości inwestowania przez Chińczyków na rynku nieruchomości w Unii Europejskiej. Między innymi takie możliwości daje token FCQ. Co tak zachęca Azjatów do inwestowania w tę branżę? Opowiadają o tym Maciej Król oraz Robert Wojciechowski z Fortem Capital. Więcej szczegółów w programie!


Token FCQ odpowiedział na pewne zapotrzebowanie chwili rynku azjatyckiego

Wszyscy wiemy, że z Azji główne inwestycje idą w Europę, ale nie tylko. Pieniądze pochodzą głównie z Chin i okolic i wszyscy próbują tam trafić. Natomiast stworzenie dobrego produktu i oparcie go o prawdziwą wartość sprawia, że produkt staje się wartością samą w sobie. Wytworzony został token odpowiadający funkcjonalności tego, co się dzieje na rynku nieruchomości, czyli sprzedaży/nabywaniu – powiedział Robert Wojciechowski z Fortem Capital.

W ocenie gości programu chodzi o prostą użyteczność tokena. Inwestor ma możliwość zainwestowania, może osiągać razem z firmą Fortem Capital pewne cele i w bardzo łatwy sposób wykorzystać jego funkcjonalność, co zaskoczyło rynek azjatycki, który lubi proste rozwiązania.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here