Naga MarketsW nadchodzących tygodniach będziemy pracowali nad tym, żeby połączyć nasze platformy i uruchomić ponownie pod wspólną marką Satsback.com. Naszym celem jest bycie liderem w obszarze bitcoinowych platform cashbackowych w Europie. Zespół Stekking dołączy do naszej misji pokazania użyteczności Bitcoina i Lightning Network milionowi nowych użytkowników.

“Chcieliśmy łatwego sposobu na zdobywanie bitcoina więc go zbudowaliśmy”

Spotkaliśmy się z Léonem (twórcą Stekking.com) w 2019 roku i długo rozmawialiśmy na temat tego, jak fajnie byłoby mieć prosty sposób zarabiania bitcoina w Europie. Byliśmy w podobnym momencie naszej bitcoinowej podróży, już tak głęboko w przysłowiowej króliczej norce, że nie pozostało nam nic innego, jak tylko poświęcić temu tematowi swoje kariery zawodowe. Doszliśmy do wniosku, że taki rodzaj cashbacku to doskonały sposób na wprowadzenie nowych użytkowników w świat bitcoina, natomiast dla tych bardziej zaawansowanych, takich jak my, to świetny sposób na dodatkowe oszczędności. Był to również sposób na odwdzięczenie się społeczności i Bitcoinowi za wszystkie pozytywne zmiany w naszym życiu.

Początkowo zdecydowaliśmy się budować nasze platformy oddzielnie i uruchomić je odpowiednio w Polsce i Holandii a do pomysłu na połączenie sił wrócić w późniejszym terminie. Kiedy powoli poznawaliśmy się lepiej, stało się jasne, że nasze wartości oraz pasja do bitcoina są tak podobne, że rozpoczęcie wspólnej ścieżki jest jedynym logicznym wyjściem. Dokładnie tak, jak opisał to Elon Musk w jednym z tweetów, kiedy Tesla kupowała bitcoina za 1,5 miliarda dolarów, “z perspektywy czasu było to nieuniknione”.

Kiedy świat pogrążył się w chaosie w 2020 roku kontynuowaliśmy budowanie narzędzi, których w tej chwili używają tysiące osób w Unii Europejskiej do oszczędzania bitcoina przy okazji każdego zakupu online. Bitcoin narodził się podczas kryzysu finansowego w 2008 roku i jak można się było tego spodziewać, zdał egzamin i wzmocnił się w trakcie kryzysu związanego z COVIDEM w 2020. Dokładnie w momencie, kiedy świat zaczął zauważać potencjał nowego pieniądza, zarówno biznes jak i konsumenci zmuszeni zostali do nagłego I niemalże całkowitego wejścia w świat internetu. Jako platforma znajdujemy się na przecięciu dwóch gwałtownie przyspieszających megatrendów: bitcoina i eCommerce.

Jeśli bitcoin jest przyszłością pieniądza, to satsback jest przyszłością cashbacku. Po wyjeździe na konferencję w Berlinie w 2019 roku, stało się dla nas jasne, że zbudowana na bitcoinie sieć Lightning Network, służąca głównie do mikropłatności, gotowa jest na większe biznesowe wdrożenia. Nikt nie lubi czekać na przelanie zebranych środków a możliwość wypłaty nawet najmniejszych kwot, to świetny sposób na nauczenie nowych użytkowników, jak ważna jest umiejętność zarządzania własnym kluczem prywatnym, nawet jeśli środki są nieduże. Lightning Network pozwala również doświadczyć użytkownikom od samego początku magii błyskawicznych mikrotransakcji na przykład przy tak prostej czynności, jak zamawianie posiłku na Pyszne.pl.

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, myśląc o przyszłości. Jako większy zespół będziemy w stanie sprawniej realizować założenia strategii rozwoju naszego produktu i dać większej liczbie ludzi w większej liczbie krajów możliwość spojrzenia w przyszłość oszczędzania i transakcji internetowych. Razem przyspieszymy adopcję bitcoina w Unii Europejskiej, pomagając każdemu chętnemu korzystać z najlepszej technologii oszczędzania w historii.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here