Naga Markets


Golem to tworzony przez polski zespół projekt zdecentralizowanego superkomputera, który wykorzystując wspólną moc obliczeniową całej sieci jest w stanie wykonywać naprawdę skomplikowane zadania.


Do tej pory obecny między innymi na Bittrex, Huobi, Poloniex czy Gate.io Golem zyskiwał na popularności, której efektem jest wolumen rzędu $143 mln (wygenerowany w ostatnich 24 godzinach od momentu stworzenia artykułu). Od dziś możliwość handlu GNT będą mieli również użytkownicy Binance.

Golem – to the moon?

Po tym, jak w grudniu 2017 roku GNT pokonało granicę jednego dolara za token, kolejne miesiące tego roku przyniosły spore spadki wyceny polskiego projektu. Kosztujący około 20 centów na początku tego miesiąca Golem, dziś znajduje się już 40 centów wyżej. Do silnych wzrostów kryptowaluty przyczynił się również dzisiejszy news.

Długi, górny cień kwietniowej świecy jest najprawdopodobniej efektem tzw. bad ticku

GNTUSD dzięki TradingView

Handel Golemem na Binance możliwy będzie jedynie w parze z Bitcoinem oraz Ethereum. Jak zawsze, giełda przypomina o swojej kryptowalucie, której posiadacze mogą cieszyć się 50% rabatem na prowizje pobierane przez Binance.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMalta o krok bliżej zostania kryptorajem
Następny artykułPierwsze szacunki amerykańskiego PKB za Q1 2018 biją prognozy
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here