Naga MarketsNa fali ostatniego umocnienia dolara (USD) zyskuje także para USDPLN, która od długoterminowego dołka o którym wspominałem w poprzednim wpisie urosła przeszło 6 figur. Już wczoraj złotówka osłabiła się na tyle, że znaleźliśmy się w połowie drogi do szczytu z października, a potem jeszcze testowanego w listopadzie.

By wykorzystać analizę i zainwestować na USDPLN
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

Póki co nie ma negatywnych przesłanek do zakończenia ruchu, choć bliskość okrągłego poziomu 3,60 może stanowić pewną przeszkodę. Dlatego warto już teraz pomyśleć nad zacieśnieniem poziomu stop loss przynajmniej na BEP (breakeven point) lub realizacją części zysku. Poziomem docelowym wciąż pozostaje strefa 3,66; 3,67 tam niedźwiedzie powinny uderzyć bardziej zdecydowanie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCodzienny trading z wolumenem – DAX, USDJPY, 13 grudnia
Następny artykułPrognozy 10 dużych banków przed FOMC – jak podwyżka wpłynie na USD?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here