Naga MarketsPolski Kongres Bitcoin to największe w Polsce międzynarodowe spotkanie ekspertów i miłośników tematyki walut cyfrowych. Jego celem jest promowanie idei kryptowalut oraz edukacja w tym obszarze.


Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Podczas dwóch dni Kongresu wystąpi wiele autorytetów związanych zarówno z kryptowalutami jak i z technologią Blockchain. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się Andreas M. Antonopoulos, autor Mastering Bitcoin.

Polski Kongres Bitcoin jest przeznaczony zarówno dla osób, które tematyką Bitcoin interesują się od dawna, jak i tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Organizatorem Kongresu jest Polskie Stowarzyszenie Bitcoin. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi Anna Streżyńska, minister cyfryzacji w rządzie Beaty Szydło, Andreas M. Antonopoulos, jeden z najlepiej rozpoznawalnych ekspertów branży kryptowalut, Lech Wilczyński, współzałożyciel InPay SA oraz Joel Dietz, twórca i CEO Swarm Fund.

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJI

Bilety i miejsce organizacji konferencji

Jak podaje organizator, PSB, działając jako organizacja non-profit nie ma na celu generowania zysku, a jedynie przygotowania merytorycznej konferencji. W związku z tym przychody ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wydarzenia:

  • Bilet Student – 119 zł (2 dni konferencji, strefa wystawowa, hackaton, lunch)
  • Bilet Normalny – 149 zł (to co w pierwszym pakiecie dla osób nieposiadających statusu studenta)
  • Przedstawiciele firm – 367,77 zł (to co w poprzednich pakietach, dla gości B2B)

Całość odbędzie się 11-12 maja 2018 roku w warszawskim hotelu Sheraton, przy ulicy Bolesława Prusa 2. Bieżące informacje można uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia.

Wręczenie Satoshi Awards

Satoshi Awards to konkurs zarówno dla start-upów jak i firm o większym doświadczeniu, którego celem jest odkrycie najbardziej innowacyjnych i obiecujących projektów w dziedzinie kryptowalut. Organizatorzy chcą docenić wysiłki i wkład młodych przedsiębiorców w rozwój technologii opartych na kryptografii. Konkurs ten jest również odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie aspektem alternatywnych sposobów przekazywania pieniędzy.
Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

Najbardziej innowacyjny projekt

Nagrodzony zostanie projekt, który wykazuje najbardziej innowacyjne podejście do zagadnień kryptowalut.


Najbardziej zaawansowany technologicznie projekt

Nagroda zostanie przyznana dla projektu, w którym wykorzystano najnowocześniejszą technologię


Bezpieczeństwo

Nagrodzony zostanie wybitny projekt z dziedziny bezpieczeństwa.


Najlepsza wymiana kryptowalut

Nagrodę otrzyma projekt, który zaprezentuje najlepsze i wyróżniające się rozwiązanie dotyczące wymiany kryptowalut.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here