Naga MarketsUltimate Games S.A. opublikowało pierwsze wideo prezentujące rozgrywkę z Anthology of Fear, polskiego horroru psychologicznego. Premierę gry, która zaoferuje wiele unikalnych elementów i trzy całkiem różne historie, zaplanowano na II połowę 2020 r. Już teraz na platformie Steam dostępny jest bezpłatny prolog, w którym można sprawdzić wstęp jednej z historii. Anthology of Fear trafi także na Nintendo Switch.

Anthology of Fear: premiera zaplanowana na II połowę 2020 r.

Anthology of Fear to nieszablonowy horror psychologiczny, nad którym pracuje polskie niezależne studio RG Crew. Wydawcą gry na PC i Nintendo Switch będzie Ultimate Games S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują
W tym pierwszoosobowym horrorze twórcy proponują nowe podejście do gatunku. Gra składa się z trzech całkiem różnych historii, które można potraktować jako trzy mniejsze gry w jednej. W opublikowanym przez Ultimate Games S.A. wideo zaprezentowano pierwsze minuty rozgrywki z dostępnego już na platformie Steam dema.

„W Anthology of Fear: Prologue można bezpłatnie sprawdzić fragment pierwszej historii. Każda z trzech historii będzie diametralnie różna od pozostałych. Chodzi zarówno o różnice dotyczące nastroju i lokacji, jak i o motywy przewodnie oraz samą rozgrywkę. Strach nie jest czymś jednoznacznym, może mieć bardzo różne oblicza, co dobitnie pokaże też Anthology of Fear. Nie ma tutaj miejsca na znużenie, a całość będzie mocno różnorodna” – wyjaśnia główny programista w RG Crew, Piotr Rycąbel.

W prologu przedstawiono wstępną część pierwszej historii, ulokowanej w malowniczych rejonach górskich i poruszającej m.in. temat zaburzeń rzeczywistości. Druga z historii jest osadzona w czasach współczesnych, a kluczowymi motywami będą tematy wyobcowania i aktu twórczego. Ostatnia część wchodząca w skład Anthology of Fear ma z kolei koncentrować się na temacie wspomnień i będzie umiejscowiona w nieokreślonym dokładnie miejscu i czasie.

Jak podkreślają twórcy z RG Crew, każdy z tych epizodów zaoferuje w praktyce inny styl rozgrywki. W poszczególnych częściach gracze będą mogli liczyć np. na elementy skradania, eksploracji, walki, polowania czy ucieczki.

„To nasze autorskie i dosyć szerokie spojrzenie na gatunek. Anthology of Fear jest unikalnym projektem, który dostarczy graczom odmienne doświadczenia. Stawiamy na brak jednoznaczności oraz różnorodność. Gra powinna przypaść do gustu zdecydowanej większości fanów horrorów” – dodaje Piotr Rycąbel.

Główne cechy Anthology of Fear:
• trzy unikalne historie;
• wielowymiarowy strach;
• niejednoznaczna rzeczywistość;
• zróżnicowana rozgrywka;
• stylowa oprawa graficzna;
• oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Premierę Anthology of Fear na PC i Nintendo Switch zaplanowano na II połowę 2020 r. Ultimate Games S.A. nie wyklucza też wydania tego horroru także na innych platformach.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPure Biologics zdecydował o przejściu z NC na rynek główny GPW
Następny artykułIzostal [IZS], Apator [APT] – Gorące spółki dnia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here