Naga MarketsPolski gaming - "napompowana" branża czy sektor z perspektywami? Rozmowa z prezesem Kool2PlayWe wtorek odbyła się rozmowa z prezesem zarządu spółki Kool2Play Marcinem Marzęckim, działającej na co dzień na rynku gamingowym. Rozmowa poruszyła tematy wpływu pandemii COVID-19 na bieżącą działalność spółki czy planowanego już niedługo giełdowego debiutu. Spotkanie poprowadził redaktor Comparic24.TV – Krzysztof Kamiński.

  • We wtorek, na antenie Comparic24.tv została przeprowadzona rozmowa z prezesem zarządu spółki Kool2Play Marcinem Marzęckim.
  • Padły pytania dotyczące między innymi planowanego giełdowego debiutu spółki.
  • Marcin Marzęcki wypowiedział się także o tym, czy i jak pandemia COVID-19 wpłynęła na działalność spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: Boombit na wsparciu. Kurs nie zareagował na niezłe wyniki finansowe

Kool2Play zalicza “poślizg” w kwestii giełdowego debiutu

Zgodnie ze słowami prezesa spółki Kool2Play, giełdowy debiut nieco przesunie się w czasie. Powodem takiego stanu rzeczy jest wydłużenie czasu załatwiania wszystkich wymaganych formalności, takich jak choćby rejestracja w KRS (Krajowym Rejestrze Sądowym).

W ostatnim czasie spółka pokazała wyniki finansowe za III kwartał bieżącego roku. Pomimo sporego wzrostu procentowego jeśli chodzi o przychody ze sprzedaży, bilans z prowadzonej działalności pozostaje ujemny, jednak strata znacznie się pomniejszyła w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Wyniki finansowe Kool2Play za III kwartały 2020. Źródło: raport bieżący spółki

Zobacz również: Premiera Realpolitiks II od Jujubee już 5 listopada! Rozmowa z prezesem Michałem Stępieniem

Kool2Play to developer i wydawca gier operujący w szerokim zakresie gatunków, które łączy wspólna idea – natura ludzka w odniesieniu do świata opartego na technologii. Spółka tworzy gry, które dotyczą psychiki człowieka: emocji, instynktów i ich reakcji w świecie, w którym życie jest ciągle przetwarzane przez ludzkie wynalazki. Zadaniem graczy. które stawia przed nimi wydawca gier jest ciągłe zmaganie się z konsekwencjami progresu technologicznego, jaki dzieje się wokół nich i przeżywali różne możliwe scenariusze oparte na potencjalnych niebezpieczeństwach, jakie nieść może za sobą nasze uzależnienie się od technologii.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here