Naga MarketsPolski rząd zadłuża się na potęgę, a młode pokolenia będą miały co wspominać za kilka lat, twierdzi Piotr Kuczyńsk w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 4 września 2020 r i realizowanym przy współpracy z CMC Markets. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na kondycję finansów publicznych Polski. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.

  • Deficyt budżetowy Polski ma wynieść około 100 mld zł zarówno w 2020 jak i 2021 roku. Dług publiczny w przyszłym roku zbliży się do 65% PKB. Co dalej z polskimi finansami?
  • Jak zareagują globalne rynki finansowe na przekroczenie granicy długu na poziomie 60% PKB?
  • Czy sytuacja zadłużenia wymknie się spod kontroli w przypadku usunięcia dotychczasowego limitu? Czy stabilny wzrost PKB uratuje kruchą sytuację finansów publicznych?

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here