Naga MarketsPierwsza elektrownia jądrowa w Polsce ma się pojawić do 2033 roku. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się rządowym planom dotyczącym budowy elektrowni atomowej oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Co oznacza dla Polski nowy ład energetyczny?
  • W którą stronę pójdzie polska energetyka?
  • Co z akcjami CCC, Dino Polska, CD Projekt, KGHM i PKN Orlen?

Te artykuły również Cię zainteresują
 

Rząd przyjął Politykę Energetyczną Państwa do 2040 roku

Nie jest to nowy dokument, ponieważ zmian względem przecieków z jesieni nie ma praktycznie wcale. Co dalej z energetyką?

Zmiany w energetyce są ważne dla całej gospodarki, nie tylko dla spółek z branży energetycznej. Jednak to właśnie te firmy najbardziej odczują konieczność przeprowadzenia inwestycji. Z drugiej strony, nierentowne górnictwo jest stawiane niejako pod ścianą, co będzie miało konsekwencje na lokalnych społeczności – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here