Naga MarketsPolska gra Ghostrunner wśród światowej czołówkiPolska produkcja Ghostrunner awansowała do czołówki rankingu najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Więcej o planach dotyczących tego tytułu zostanie powiedziane 15 września, podczas gamingowego eventu PAX Online.

Wielki sukces polskiej gry

Ghostrunner, wyprodukowany przez polskie studio One More Level, wspiął się na 13. miejsce na Liście Życzeń na Steam. Ranking ten prezentuje jeszcze niewydane na tej platformie tytuły, cieszące się największym zainteresowaniem graczy. Miejsce w czołówce, przed produkcjami największych studiów i wydawnictw na świecie, pozwala wydawcy tej gry, All in! Games, z optymizmem patrzeć w przyszłość. Ghostrunner wyprzedza aktualnie m.in. STAR WARS: Squadrons, czy też Mafia: Definitive Edition.

Widzimy, że nasza współpraca z globalnym współwydawcą, 505 Games, daje owoce i gra zyskuje na popularności. Oficjalny trailer oraz gameplay należały do tych z największą widownią podczas niedawno zakończonej konferencji gamingowej, gamescom, a tuż po tym evencie 505 Games przeprowadził akcję promocyjną na platformie Steam. Były to główne czynniki, które pozwoliły awansować temu tytułowi na 13. miejsce na Liście Życzeń na Steamie. W krótkim odstępie czasu Ghostrunner przeskoczył o kilka pozycji w tym rankingu i wierzymy, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Ma on potencjał, by awansować jeszcze wyżej. Niedawno rozpoczęliśmy zapisy na testy beta i uruchomiliśmy oddzielny serwer na kanale komunikacyjnym Discord, więc społeczność wokół tej gry cały czas rośnie. Wszystko to cieszy, tym bardziej, że kampania marketingowa ruszy na dobre dopiero po 15 września, po PAX Online – Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawca Ghostrunnera.

Konferencja gamingowa PAX Online, która zwykle odbywa się w formie tradycyjnej, została w tym roku z oczywistych względów przeniesiona do świata wirtualnego. Podczas tego eventu swój segment będzie miał Ghostrunner.

15 września uczestnicy będą mogli zobaczyć nowe materiały prezentujące grę. Tego dnia ujawnimy także nowe informacje, na które z niecierpliwością czeka wielu graczy.- Piotr Żygadło

By uprzyjemnić czas oczekiwania na kolejne wiadomości, wydawca All in! Games uruchomi 12 września (sobota) specjalną stronę dharmasystem.ghostrunnergame.com. Czekać będą na niej tajemnicze zagadki oraz kreatywne łamigłówki, które przeprowadzą graczy po cyberpunkowym, wirtualnym świecie i doprowadzą do wcześniej nieprezentowanych materiałów.

Ghostrunner to cyberpunkowa gra akcji, w której gracz wciela się w cyber-wojownika i przemierza ostatni bastion ludzkości, wielką wieżę-miasto. W wieży panują przemoc, bieda i chaos, a zadaniem głównego bohatera jest stawienie czoła wrogom, odkrywanie sekretów superstruktury oraz pokonanie Klucznika. Pomóc ma w tym zaawansowany technologicznie miecz, wystarczająco ostry, by zabijać wrogów jednym ciosem. Mechanika bullet-time daje przewagę w dynamicznych i ekscytujących potyczkach, a dzięki wyjątkowym zdolnościom cybernetycznym, Ghostrunner jest w stanie przetrwać w śmiertelnie niebezpiecznych warunkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNotowania złota tuż poniżej 1940 USD
Następny artykułPKN Orlen może podpisać umowę przejęcia stacji w kolejnym kraju do końca roku
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here